Kaizen Atölyesi | Eğitim Hizmetleri

atolye-calismalariKaizen Atölyesi, eğitim verdiği konularda saha uygulama tecrübesini kullanarak, eğitimleri teorik bilgiden daha çok uygulama örnekleri ve vaka çalışmaları birleştirerek vermektedir. Eğitimlerini, standart yapıları kullanarak değil, firmanın,konunun ve katılımcıların ihtiyaçlarına özelleşmiş hazırlıklardan geçirerek, uygulamaktadır.
Gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerinin arkasına pratik uygulamaların yerleştirilerek, sonuçların izlendiği bir süreci, tek günlük eğitimlere tercih etmektedir. Eğitimlerdeki genel amacı bilgilendirmek değil, yetkinlik gelişimine yardımcı olmaktır.

Trend Eğitim Uygulamaları

  • Problem Çözme Teknikleri eğitimi ile; üretim ve üretimle ilişkili süreçlerde karşılaşılan problemleri analiz etmeye yönelik teknikler ve hızlı bir şekilde çözüme yönelik aksiyon alma bilincinin oluşturulması amaçlanmaktadır.

  • OEE Yönetimi eğitimi ile; performans yönetiminin önemli bir göstergesi olan OEE oranının hesaplama yöntemi, alt bileşenleri, 16 büyük kayıp ve bunların azaltılmasına yönelik uygulanacak metodlar hakkında bilgi verilmektedir.

Katalog

Alttaki görsele tıklayarak eğitim kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz.

Referanslarımız